combinatie van Elektrische Grijperystemen én Camera tot Flexibele Positionering
Geïntegreerde Automatisering dankzij AI-software
Slimme Grijpsystemen met AI-software
Een efficiënte automatisering als toepassingsoplossing voor het grijpen van niet-positiegerichte werkstukken combineert verschillende geavanceerde technologieën. Het totale systeem bestaat uit een camerasysteem, Schunk elektrisch gestuurd grijpersysteem EGU én een industriële PC met door Schunk ontwikkelde AI-software.
Deze innovatieve combinatie maakt een betrouwbare detectie van objecten mogelijk. De software berekent onafhankelijk en binnen het automatische proces de meest optimale grijppunten en stuurt aan de hand daarvan de elektrische grijper. Het geheel vereist geen voorafgaande kennis van programmeren of beeldverwerking en is eenvoudig in integratie.
Toepassingsgebied van 2D-grasping kit
Diverse bedrijfstakken, waaronder de metaalverwerkende industrie, de automobielsector, productietechniek, logistiek en de life science-sector, hebben met succes de 2D-kit toegepast. Voor pick & place-toepassingen van willekeurig gerangschikte onderdelen op één niveau heeft de kit de betrouwbaarheid en procesprecisie verhoogd. Gebruikers profiteren van een hogere output en kunnen zo de handmatige en meer foutgevoelige handelingen elimineren.
Automatiseren met Intelligentie
De software biedt een intuïtieve gebruikersinterface en maakt het automatiseren van het grijpproces eenvoudig zonder voorkennis van programmeren. Dankzij geleide en intuïtieve software is de inbedrijfstelling moeiteloos. De AI-software past zich aan niet-optimale lichtomstandigheden en veranderende achtergronden aan en biedt eveneens geïntegreerde 'botsbeveiliging'. Dankzij de continue automatische berekening en filtering van eventuele storende contouren zoals schaduwen, zorgt de intelligente software voor optimale grip van de grijpervingers op het werkstuk.
Hal 5, standnummer 530

