Aveve start met doe-het-zelfconcept

Producten blijven binnen bestaand assortiment

aveve

Deze maand beginnen de winkels van Aveve 'doe-het-zelfpakketten' te verkopen. De pakketten blijven binnen het bestaande assortiment, benadrukt communicatieverantwoordelijke Stéphanie Deleul. "We willen vooral klanten inspireren."

Met de doe-het-zelfpakketten wil Aveve de klant stimuleren om zelf aan de slag te gaan. "We willen hen echt aanzetten tot creativiteit. We hebben pakketten rond koekjes en pannenkoeken bakken, een terrarium of een nestkastje maken ... We blijven dus binnen ons bestaande assortiment."

De pakketten worden niet kant-en-klaar aangeboden. Er worden 'inspiratiehoekjes' ingericht, waar de klanten de producten kunnen selecteren in de hoeveelheden die ze zelf verkiezen. "We willen voor sommige pakketten met verse producten gaan werken. Daar past deze formule perfect bij."

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
Geschreven door Stefan Acke9 september 2020
Print Magazine

Recente Editie
12 november 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine