Innovaties in voorwandtechniek

Afgelopen ISH beurs (14-18 maart, Franktfurt) presenteerde Viega enkele primeurs in de specialiteit van voorwandtechniek.

De WC-inworpschacht voor reinigingstabletten van Viega is een slimme en elegante oplossing waarbij elke spoelbeurt zorgt voor frisheid en hygiëne. De inworpschacht zit verborgen achter de bedieningsplaten van de lijn Visign for Style 10.

Spatten bij spoelrandloze toiletpotten is voorgoed verleden tijd dankzij de nieuwe spoelstroomsmoorklep die in vijf stappen aan de concrete inbouwsituatie aangepast kan worden.

De nieuwe elektronisch bediende, contactloze bedieningsplaat Visign for Style 'sensitive' van Viega is een innovatief designelement in de vorm van een ‘pixelwolk’. Winnaar van de Design Plus award powered by ISH en het iF label.
Meer info en beelden via deze link

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
Print Magazine

Recente Editie
12 november 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine